Gdynia Gdyńska Rada Turystyczna

Światowy Dzień Turystyki 2018

27.09.2018

Światowy Dzień Turystyki jest okazją do spotkania środowiska turystycznego Gdyni, tworzącego co dzień gdyńską ofertę turystyczną i mającego wpływ na jej jakość i zadowolenie gości wracających do naszego miasta. Frekwencja na wydarzeniach, imprezach, a także liczba odwiedzających najważniejsze gdyńskie atrakcje w I połowie i miesiącach letnich turystycznego roku 2018, daje wiele satysfakcji i zadowolenia nie tylko branży turystycznej, ale też gościnnym mieszkańcom naszego miasta.

Od kilku lat rośnie zainteresowanie Gdynią wśród turystów i odwiedzających miasto przez cały rok. Miejska Informacja Turystyczna obsłużyła ponad 65 000 turystów. Poza sezonem wypoczynkowym gdyńskie środowisko turystyczne współpracujące w ramach Gdyńskiej Rady Turystycznej i Partnerów promuje miasto jako miejsce spotkań.

ZOBACZ RAPORT 

- Mieliśmy się z czego cieszyć w poprzednich latach, a tym razem było jeszcze lepiej, To pokazuje, że mamy duży potencjał i jest o co walczyć, ale także pokazuje, że nasza diagnoza by podążać w takim, a nie innym kierunku rozwoju rynku turystycznego była słuszna – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni. - Przede wszystkim chcemy proponować nasze miasto jako miasto spotkań. Potencjał miasta widzimy w organizacji turystyki branżowej, w organizowaniu konferencji, kongresów, w zapraszaniu tutaj biznesu i wykorzystywaniu fantastycznej oferty kulturalnej i sportowej, która stała się rozpoznawalną marką naszego miasta w całej Polsce i poza granicami – podkreśla wiceprezydent Gdyni.

Aktualności

Katalog MICE

Gdynia i jej możliwości w pigułce!

Partnerzy Strategiczni

Gdynia Agencja Rozwoju Pomorskie Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Projekt dofinansowano ze środków Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

Gdyńska Rada Turystyczna

Skontaktuj się z nami

  • Turystyka:
  • +48 58 668 25 47
  • +48 58 668 25 35-36
  • Promocja:
  • +48 58 668 25 46
  • Gdynia InfoBox Obserwatorium Zmian:
  • +48 58 523 97 69
Copyright © 2024 Gdynia
Created by GRT