Gdynia Gdyńska Rada Turystyczna

Courtyard by Marriott Gdynia nagrodzony

28.06.2024

 

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Cudowne morskie panoramy, pyszne jedzenie, gościnna atmosfera i serdeczna obsługa sprawiają, że chce się tutaj wracać. Tak zdecydowali goście, których pozytywne opinie dały hotelowi Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront nagrodę Platinum Circle Award 2023 w programie Select Brands Awards. To już 4. nagroda z rzędu wyróżniająca ten nadmorski obiekt.

 

Coroczny program Marriott Select Brands Awards docenia i honoruje wybitne osiągnięcia zarówno obiektów hotelowych, jak i wyróżniających się i zaangażowanych pracowników hoteli Marriott International na całym świecie. Nagrody przyznawane są najlepszym pracownikom oraz hotelom za ich zaangażowanie. 
 
Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront został wyróżniony jako jeden z najlepszych hoteli marki Select Brands na całym świecie pod względem opinii gości. Większość punktów branych pod uwagę dotyczy oceny polecenia hotelu do ponownej wizyty, którą każdy gość może dobrowolnie przesłać za pośrednictwem ankiety po swoim pobycie. Pozostałymi ważnymi wskaźnikami są wyniki corocznego audytu marki, jakość i stan utrzymania hotelu w różnych aspektach oraz wiele innych kluczowych parametrów ocenianych przez spółkę Marriott International.

Hotel otrzymał nagrodę za rok 2023. Od czasu otwarcia hotelu po pandemii oraz przejęciu go przez firmę Hotel Co 51 Poland Sp. z o.o. otrzymał już 3 nagrody: Gold Circle Award 2022, Hotel of the Year 2021 oraz Overall Performer Award 2021.
 
Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to czterogwiazdkowy hotel należący do międzynarodowej sieci hoteli Marriott International. Został otwarty na początku czerwca 2015 roku. Położony w najlepszej lokalizacji, w samym sercu Gdyni, tuż obok skweru Kościuszki, gdyńskiej plaży i bulwaru Nadmorskiego.
Hotel posiada 200 pokoi, w tym 128 z widokiem na morze, nowoczesne centrum konferencyjne z 9 salami o łącznej powierzchni ponad 1000 m². Największa z nich, z panoramicznym widokiem na morze oraz tarasem widokowym, pomieści ponad 500  osób. 

Hotel należy do firmy Hotel Co 51 Poland, który jest częścią Grupy Vastint, międzynarodowej organizacji działającej na europejskim rynku nieruchomości od 35 lat. Aktualnie Hotel Co 51 jest najemcą i operatorem ponad 40 hoteli w całej Europie.

Aktualności

Katalog MICE

Gdynia i jej możliwości w pigułce!

Partnerzy Strategiczni

Gdynia Agencja Rozwoju Pomorskie Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Projekt dofinansowano ze środków Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

Gdyńska Rada Turystyczna

Skontaktuj się z nami

  • Turystyka:
  • +48 58 668 25 47
  • +48 58 668 25 35-36
  • Promocja:
  • +48 58 668 25 46
  • Gdynia InfoBox Obserwatorium Zmian:
  • +48 58 523 97 69
Copyright © 2024 Gdynia
Created by GRT